Tarptautiniai skambučiai iš mobilaus telefono

Skambučiai į užsienį

Skambinti galite iš savo mobiliojo telefono, nepriklausomai kokio operatoriaus paslaugomis Jūs naudojatės. Netaikome jokių mėnesinių, abonentinių ar minimalaus prakalbėjimo mokesčių, t.y. JOKIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ. Šia paslauga galite naudotis, jei turite Lietuvos, Didžiosios Britanijos operatorių mobilaus ryšio numerius.
Kodėl verta rinktis mus?
  • Pigesni skambučiai į visas pasaulio šalis iš laidinio ar mobiliojo telefono;
  • Nereikia keisti SIM kortelės ar nešiotis dviejų telefonų;
  • Nėra PIN kodo;
  • Nėra sujungimo mokesčio;
  • Nėra jokių paslėptų mokesčių;
  • Mokate už tiek, kiek prakalbate;
  • Nėra sutarties (įsipareigojimų) bei asmens identifikavimo, jeigu mokate avansu;
  • Puiki ryšio kokybė.
Standartiniai tarptautinių pokalbių tarifai, skambinant iš mobiliojo telefono numerio
Atsisiųsti kainyną
Kaip pradėti naudotis paslaugomis (be sutarties pasirašymo)

„Ekofon Caller“ ir „Easy Calling Card“ programėlių įdiegimas 

 

      „Ekofon Caller“

AKTUALU:

  • Prieš parsisiųsdami „Ekofon Caller“ programą, pirmiausia patikrinkite, ar Jūsų telefonas leidžia įdiegti failus iš nežinomų šaltinių: Meniu→ Nustatymai → Programos. Patikrinkite langelį „Nežinomi šaltiniai“ (turi būti uždėta varnelė).
  • Android versijose (6.1): Nustatymai -> Užrakinimo ekranas,sauga -> nežinomi šaltiniai ->leisti diegti programas iš kitų nei Google Play šaltinių.

DĖMESIO! Naujausios Android operacinės sistemos (nuo Android 5.0) naudotojai, išjunkite „Ekofon Caller“ programos optimizavimą, kuris „užmigdo“ aplikaciją. Išjungimo pavyzdys „Samsung“ aparatui: Nustatymai->Akumuliatorius->Programos energ. taupymas skyriuje spausti mygtuką „IŠSAMIAU“, surasti Ekofon caller aplikaciją ir, paspaudus ją, pasirinkti trečią variantą – „Išjungta“

1. Interneto naršyklėje įveskite šią nuorodą: „Ekofon Caller“.

2. Paspauskite mygtuką Atsisiųsti ir Įdiegti. Po poros sekundžių programa turėtų būti įdiegta.

3. Pagrindiniame telefono meniu suraskite Ekofon Caller piktogramą.

4. Bakstelėkite Ekofon Caller piktogramą ir pamatysite mygtuką ON / OFF. Paspauskite įjungti ON, kai esate Lietuvoje skambučiams per Ekofon, ir išjungti OFF, kai esate užsienyje ir Ekofon paslaugomis naudotis negalite.

„Easy Calling Card“

1. Atsisiųskite ir įdiekite programėlę:  Easy Calling Card

2. Paleiskite programėlę, atsidariusiame lange ties pirmąja paskyra
paspauskite „Configure“ mygtuką
3. Užpildykite tuščius langus:

* Card name – Ekofon
* Your country code – 370
* Local access numer – 866100001
* International prefix – 00
* Separating Characters – , (kablelis)
* Pin number – (palikite tuščią)
* End Character – # (grotelės)

4. Išsaugokite nustatymus, paspausdami diskelio mygtuką vuršutinėje
juostoje
5. Ties ekofon paskyros lentele, uždėkite varnelę prie Enable.
Įsitikinkite, kad programėlė įjungta (ON padėtis viršutinėje
juostoje)

Programėlė sukonfigūruota. Nepamirškite savo telefono energijos
taupymo nustatymuose uždrausti galimybę užmigti Easy Calling Card
programėlei

Telefoninio ryšio paslaugų teikimo taisyklės

„Phone Card – Dialer“ programėlės instaliavimo ir naudojimosi instrukcija:

Instaliavimo instrukcija

Norėdami įdiegti Smart Calling Cards programą į telefoną su Windows operacine sistema, atlikite šiuos veiksmus: Įveskite į interneto paieškos sistemą šią nuorodą: http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/smart-calling-cards/bf303e4b-d316-43d1-9bba-9d2415e4ff89 Programos vienkartinis mokestis priklauso nuo Jūsų telefone pasirinktos regiono kalbos. Yra galimybė išbandyti DEMO versiją, kurios skambučių skaičius yra ribotas.

1. Pirkite programą arba pasirinkite DEMO versiją.

2. Įdiekite į telefoną.

Telefono meniu raskite Smart Calling Cards, užeikite į Settings:

1. Į langelį Access Number įrašykite Ekofon prieigos numerį: 866100001

2. Langelį Is your mobile number registered for calling card pažymėkite varnele.

Baigdami konfigūravimą, paspauskite → SAVE (išsaugoti). *Norėdami skambinti į užsienį BŪTINAI užeikite į SmartCallingCards programą ir tik naudodami ją skambinkite.

Norėdami įdiegti programą į Blackberry telefoną atlikite šiuos veiksmus:

1. Atidarykite meniu, suraskite naršyklę (Browser), įveskite adresą priklausomai nuo Soft versijos. OS5 naudojama senesniuose modeliuose: visuose su jutikliniu ratuku (TrackBall), taip pat pirmuose su jutikliniu kilimėliu (Trackpad) – 8520 bei 9105 ir 9700 (jei juose neatnaujinta programa). Patikrinti galite užėję į Options->Device->AboutDeviceVersions – pirmoje ir antroje eilutėse nurodomas modelis, trečioje – versija. Jei versijos rasti nepavyksta, siūlome pradėti nuo OS6. Jei gauto failo nepavyks įdiegti, tuomet bandykite failą skirtą OS5 sistemai. OS5 : http://blackberry.mediatwins.com/BB5/BerryWall.jad OS6 ir OS7 : http://blackberry.mediatwins.com/BB6/BerryWall.jad

2. Svarbu: didžiosios raidės turi būti vedamos didžiosiomis, kitaip bus klaida. Vesdami adresą, įsidėmėkite, kad naršyklėje B ir b yra du skirtingi simboliai. Jei adresas įvestas gerai, turi atsirasti mygtukas Download – spauskite. Atsiradus Wouldyoulike to grantTrustedApplication Status?, spauskite Yes, tada – Run.

3. Pasileidžia programa, prašo leidimo prieiti prie nustatymų. Spauskite Save.

4. Atsidariusiame lange spauskite Settings→Firewall Rules→ Outbound Call. Spauskite meniu mygtuką, išsirinkite Add new rule. Langelyje Name įrašykite Ekofon. Prie phone number spauskite ant iškrentančio sąrašo (su užrašu Any(no filter)), pasirinkite NOT STARTS WITH. Žemiau lange Starts with įrašykite +370,8,1.

5. Eikite žemyn. Spauskite Action1 ir išsirinkite Change number. Atsiranda papildomas langas Call to ir ten jau turi būti įrašyta {phone}. Nieko netrinkite, tik prieš jį įrašykite prieigos numerį 866100001, o po jo – groteles. Viskas turi atrodyti taip: 866100001,{phone}#

6. Toliau palikite viską kaip yra ir ieškokite punkto Network condition. Pasirinkite Home Network only– tokiu būdu užsienyje paslauga automatiškai atsijungs.

7. Spauskite meniu, išsirinkite Close ir BŪTINAI paspauskite SAVE! Matysite punktą Ekofon, tada dar kartą spauskite meniu, išsirinkite Close ir BŪTINAI paspauskite SAVE ! Uždarykite programą.

8. Paleiskite meniu, suraskite piktogramą Berry Wall (OFF), įeikite. Viršutinis punktas turėtų būti Firewall disabled – spauskite. Pasirinkite General profile, užrašas turėtų pasikeisti į Firewall enabled. Uždarykite. Piktograma meniu keičiasi į Berry Wall (ON). Bandykite skambinti.

Kai programėlė bus įdiegta, naudotis paslaugomis galite pradėti tiesiog atlikę registraciją mūsų savitarnoje, kur registracijos metu įvedamas Jūsų kontaktinis, o vėliau, jau savitarnos darbastalyje, telefono numeris(ai), kuriais skambinsite į užsienį. Per savitarną padarykite pinigų pervedimą (mažiausiai 10 € ). Palaukite apie 5 min., kol pinigai per banką pereis į Ekofon sąskaitą, ir tuomet galite pradėti skambinti. Savitarnoje Jūs matysite, kad pinigai jau įplaukė į sąskaitą ir Jūsų pokalbių limitas pasipildė analogiška suma. Tačiau belaukdami, nepamirškite atnaujinti tinklo informacijos, paspaudę F5.    MOKĖJIMO ATIDĖJIMAS JEI NORITE MOKĖJIMO ATIDĖJIMO, BŪTINA PASIRAŠYTI SUTARTĮ. Tokiu atveju susisiekite su vadybininkais. Sutartis neįparegoja naudotis paslaugomis, o tik nustato mokėjimo atidėjimo sąlygas. Sutartis neterminuota. Jei nepavyksta pradėti naudotis Ekofon paslaugomis arba labai dažnai skambinate į užsienį ir norite papildomų nuolaidų, prašome kreiptis į Ekofon vadybininkus.

Būdai skambinti be mobiliosios programėlės:

Skambinkite iš mobilaus telefono be „Ekofon Caller“ programėlės:    Savo mobiliojo ryšio įrenginyje suveskite ir paskambinkite  Ekofon operatorei numeriu:  ‎8661 00001 (apmokestinama pagal Jūsų vietinio operatoriaus tarifą). Po balsinio pranešimo „vyksta sujungimas“ įveskite užsienio numerį be prefikso (nereikia rinkti +ar 00) ir spauskite # (groteles).         Pavyzdys: (skambutis į Lenkiją): ‎866100001  –  „vyksta sujungimas“   – ‎485782220031 #     Rekomenduojame suprogramuoti pauzę ir išsaugoti įrašą užrašų knygelėje, pvz.: +37066100001p485782220031# Simbolis „p“ (pauzė) Nokia, Ericsson, Sony, Samsung, Motorola telefonuose įvedamas keletą kartų paspaudus arba paspaudus ir palaikius * (žvaigždutę). Siemens telefonuose vietoje simbolio „p“ įvedamas + (pliusas), iPhone – , (kablelis).

Dažniausiai užduodami klausimai
Ekofon yra didmenos operatorius, aktyviai dalyvaujantis pasaulinėje balso skambučių užbaigimo rinkoje, todėl jo savikaina žymiai mažesnė nei daugelio kitų operatorių. Taip pat Ekofon parduoda paslaugas tiesiogiai ir nesinaudoja tarpininko paslaugomis. Mūsų tikslas – padėti klientui pajusti, jog su Ekofon jis gali sutaupyti realiai.
Jokių paslėptų mokesčių nėra. Tai yra stiprioji Ekofon pusė. Jeigu Jūs nekalbate, nieko ir nemokate.
Kaina visiškai neturi įtakos kokybei, nes Ekofon turi savo tiesioginius sujungimus su daugybe pasaulio operatorių, kurie užtikrina aukščiausią kokybę už didmenos kainas.
Skambinti, turint Lietuvos mobilaus operatoriaus SIM, iš užsienio galima tik naudojant Ekofon paslaugą CallBack. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiks mūsų vadybininkai. Įprasta Ekofon paslauga skambučiams į užsienį iš savo mobilaus telefono galima tik abonentui esant Lietuvos teritorijoje naudojant Lietuvos operatorių tinklus.
Taip, skambučių išklotinę galite peržiūrėti prisijungę prie Ekofon tinklalapyje (www.ekofon.lt) esančios savitarnos arba paspaudus šią nuorodą https://savitarna.ekofon.lt/. Jeigu Jūs mokate avansu – tai savo savitarnos vardą (Jūsų el. paštas) ir slaptažodį Jūs sukuriate patys, prieš pradėdami naudotis paslaugomis. Jei turite mokėjimo atidėjimą pagal sutartį, tai pirmą kartą jungiantis, iš savo vadybininko reikėtų gauti prisijungimo duomenis (vardą ir slaptažodį). Savitarnos svetainėje galima peržiūrėti ne tik skambučių išklotines, bet ir visas sąskaitas faktūras, Jums taikomus tarifus bei atlikti mokėjimus, tokiu būdu per 2–5 minutes padidinant savo pokalbių limitą.