Šviesolaidinio interneto planai

Internetas

Ypač greitas iki 1 Gbps su WiFi Jūsų namuose
 • Ekofon laikosi principo: jei mūsų klientai gauna geresnį pasiūlymą iš kito operatoriaus ir tai įrodo, mes pageriname savo pasiūlymą.
 • WiFi įrenginį bei kitą įrangą Jums pristatysime sukonfigūruotą (paruoštą naudoti). Mūsų specialistai nemokamai padės padaryti reikiamus pakeitimus Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje, kad iškarto galėtume pradėti naudotis paslauga.
 • Ekofon interneto bei kitų paslaugų teikimui naudoja paskutinės kartos pačią pažangiausią GPON technologiją, kuri nereikalauja įrengti aktyvių taškų (elektros) tarp Ekofon centrinės įrangos ir abonento būsto, kas ne tik užtikrina maksimalią kokybę, bet ir stipriai sumažina tinklo gedimo tikimybę.
 • Ekofon, net esant didžiausiai tinklo apkrovai, garantuoja greitį ne mažesnį nei 75% nuo nominalaus sutartyje nurodyto greičio.

 • Siūlomi sekantys populiariausių rinkinių keitimai:


  Plano keitimas – nemokamas.


 • Individualus 1 (15,90 eur):

– iki 100 Mb/ps  +  Wi-Fi  maršrutizatorius

_____________________________________________________________________________

 • Individualus 2 (19,90 eur):

– iki 500 Mb/ps + Wi-Fi  maršrutizatorius (bevielio AC MESH ryšio greitaveika iki 1200 Mbps) + rekomenduojamas WIFI MESH stiprintuvas

_____________________________________________________________________________

 • Individualus 3 (22,90 eur): Rekomenduojamas planas!

– iki 1 Gb/ps + Wi-Fi  maršrutizatorius (bevielio AC MESH ryšio greitaveika iki 1200 Mbps) + rekomenduojamas WIFI MESH stiprintuvas

_____________________________________________________________________________

 

 

 

Sustiprinkite ir praplėskite WIFI ryšį namuose.

 

 

 • WIFI MESH ryšio stiprintuvai padės, kai ryšį blokuoja sienos, el. prietaisai ar kaimyno wifi bangos. 

   

WIFI MESH stiprintuvus, namuose galite sukurti WiFi stiprintuvų tinklą (angl. Wi-Fi mesh), su kuriuo jūsų internetui nekliudys niekas: nei storos sienos, nei didelės namų erdvės, nei kitos kliūtys, kurios gali silpninti interneto signalą, naudojant tik vieną maršrutizatorių. Su šia įranga jūsų namuose WiFI veiks stipriai ir plačiai: ir prie darbo stalo, ir vonioje, ir net kiemo terasoje.

Mūsų MESH DECO stiprintuvas gali perduoti net 100 % maršrutizatoriaus transliuojamo interneto greičio ir parinkti optimalų WiFI ryšio šaltinį. Paprastas stiprintuvas, kurį galite įsigyti parduotuvėje, gali perduoti vos iki 30 % greičio ir tinkamiausio ryšio šaltinio neparenka ir nepadaro viena rouminga namuose.

Pavyzdys: Kaip turi veikti Jūsų namuose MESH DECO stiprintuvai.

 


  • Užsisakykite išmaniosius MESH stiprintuvus savo namams

    

   • Įrangos wifi mesh nuoma (komplektas 2 vnt.) TIK už EUR/MĖN., papildomas mesh stiprtintuvas +2,50 eur/mėn.  arba vienkartinis mokestis 150 EUR (komplektas 2 vnt.)

  – pajungimas įrangos nemokamas


 

Kada verta rinktis WIFI MESH stiprintuvus?

Kambarių skaičius 2–3, plotas iki 100 m2 (jei būstas ne vieno aukšto, stiprintuvų reikia kiekviename aukšte, o jų skaičius priklauso nuo aukšto ploto).

Išplečia esamą WiFI tinklą, padaro viena rouminga.

Formuoja WiFI stiprintuvų tinklą (WiFi mesh) – paprasta prijungti esamus ir naujus įrenginius.

Patogu naudoti – įrenginiui keičiant vietą (pvz., nešiojantis išmanųjį telefoną po namus) automatiškai parenka optimalų WiFI ryšio šaltinį.

 

 

 • Įdiekite lengvai, valdykite programėle WIFI MESH per TP-LINK DECO

 

WiFi stiprintuvai valdomi išmaniąja „TP-LINK DECO“ programėle. Su ja įdiegsite, suporuosite įrenginius, matysite, kiek ir kokių įrenginių yra prisijungę prie WiFi tinklo, kokie namų įrenginiai prijungti laidu, o kokie – belaidžiu ryšiu.

Programėlę galima atsisiųsti iš App Store arba Google Play parduotuvių savo išmaniuosiuose telefonuose.

_____________________________________________________________________________

Kainos nurodytos su PVM.

Sparta Lietuvoje ir užsienyje.

Paslaugų teikimo taisyklės:

  • Maršrutizatoriaus su WiFi (palaiko AC versiją ir 100Mb/s greitį per laidą) nuomos mokestis – 2 €/mėn., arba jį galite nusipirkti už 39 €. Maršrutizatoriaus su WiFi (palaiko AC versiją ir 1000Mb/s greitį per laidą) nuomos mokestis – 2 € /mėn., arba galite jį įsigyti už 59 €.
  • Statinis IP – 1 €/mėn.
  • Galėsite pagal atskirą susitarimą gauti internetą, kurio sparta siekia iki 1000 Mb/s.
  • Galėsite per savo kompiuterį ar išmanųjį telefoną nemokamai naudotis stebėjimo kameromis, įrengtomis mūsų klientų rajone.
  • Šviesolaidinio kabelio pajungimas – 250 € su PVM. Vienkartinis mokestis taikomas tik naujiems klientams.
  • Prireikus, internetą galima laikinai atjungti. Šios paslaugos vienkartinis mokestis – 12 € su PVM. Internetą laikinai atjungti galima 1–6 mėnesiams iš eilės vieną kartą per metus. Ekofon turi teisę paimti įrangą, kol laikinai paslauga bus atjungta. Paslaugos laikinai atjungiamos tik klientams, neturintiems terminuotų sutarčių.
 • Nutraukus terminuotą sutartį (jei tokia pasirašyta) greičiau nustatyto termino, kainos perskaičiuojamos taikant sutarties nutraukimo dienai galiojančią kainodarą skirta neterminuotiems sandoriams, kuri skelbiama šiame tinklalapyje.
Būtina žinoti
 • Internetą teikiame visoje Lietuvoje:
  1. Šviesolaidinis internetas Vilniuje
  2. Šviesolaidinis internetas Vilniaus rajonuose
  3. Šviesolaidinis internetas Klaipėdoje
 • Dėl galimybės naudotis mūsų paslaugomis, prašome kreiptis el. paštu info@ekofon.lt. Jei norite gauti Ekofon šviesolaidinį interneto tinklą savo rajone, prašome užpildyti registracijos formą.
Akcijos