Du baziniai TELEVIZIJOS planai, naudojant pažangią IP technologiją

Televizija

Paskutinės kartos IP televizija leidžia ne tik žiūrėti programas, bet ir sustabdyti gyvą vaizdą ir vėliau tęsti peržiūrą nuo to paties momento, jungtis prie YouTube net turint seno tipo televizorius, nemokamai žiūrėti daugybę filmų ir tas sąrašas nuolat atsinaujinamas. Taip pat yra galimybė peržiūrėti įrašytas programas.

Pasirinkite norimą televizijos planą
Selteka priedelių naudojimosi instrukcija
TVIP priedelių naudojimosi instrukcija
Bazinis 1 planas
Paketo „Bazinis 1“ kanalų sąrašas

Bazinis 2 planas
Paketo „Bazinis 2“ kanalų sąrašas

Norėdami gauti TV paslaugas, prašome užpildyti registracijos formą. Su Jumis darbo valandomis susisieks vadybininkas arba susisiekite su vadybininkais, nurodytais kontaktuose.

  • TV priedėlis – 0 € (pagal panaudos sutartį).
  • Kiekvienas papildomas televizorius kainuoja 3 €/mėn. su PVM. Nupirkus iš Ekofon TV priedėlį, kaina 60 € su PVM, už papildomą televizorių mokėt nereikės. Televizorių kiekis vienam abonentui neribotas. Televizijos paslaugų sutarties terminas antram, trečiam ir t. t. televizoriams negali būti ilgesnis nei pagrindinės sutarties galiojimo terminas.
  • Prireikus, TV galima laikinai atjungti. Vienkartinis paslaugos atjungimo mokestis – 12 € su PVM. TV laikinai atjungti galima 1–6 mėnesiams iš eilės vieną kartą per metus. Ekofon turi teisę laikinai paimti įrangą, kol paslauga laikinai atjungta. Paslaugos laikinai atjungiamos tik klientams, neturintiems terminuotų sutarčių.
  • TV paslaugai būtina įvesti internetą, todėl užsakius TV paslaugą, privalomai mokamas tinklo mokestis – 3 €/mėn. su PVM
  • Išmaniosios televizijos įrenginiai su maršrutizatoriumi privalo būti sujungti laidais. Prijungus TV įranga prie maršrutizatoriaus bevieliu ryšiu, pretenzijos NEPRIIMAMOS.

_____________________________________________________________________________

Trumpa instrukcija kaip instaluoti TVZONE aplikacija:

Kaip aktyvuoti  išmaniosios televizijos (TVZONE) programėlę:

 

  1. Pajunkite tv prie interneto (per laidą arba per wifi) ir tv meniu pasirinkite parduotuvę (store), kur aplikaciją galima gauti nemokamai.
  2. Suveskite paieškos žodžius TVZONEir ieškokite aplikaciją.
  3. Pasirinkite TVZONE aplikaciją ir spauskite mygtuką Install arba Įdiegti.
  4. Luktelkite kol vyksta instaliacija, tada spauskite mygtuką Open arba Atidaryti.

Sveikiname, programa (aplikacija)  sėkmingai įdiegta, toliau atsiųskite mums el.p. pagalba@ekofon.lt arba tel. 866100000 ( spausti 1 arba 3 )  kodas kuris bus ant ekrano, kad užbaigti įrenginio registraciją.