UAB „Ecofon“ – Lietuvos kapitalo bendrovė
UAB „Ecofon“ – firminis ženklas Lietuvoje „Ekofon“.

Telekomunikacijų versle esame nuo 2004 metų. Pagrindinė įmonės veikla – užsienio operatorių telekomunikacinių srautų užbaigimas į Lietuvos ir užsienio tinklus didmeninės prekybos sąlygomis. Mes turime daugiau nei 50 tiesioginių sujungimų su operatoriais iš Europos, JAV, Azijos, Rusijos. Pagrindinė mūsų veikloje naudojama įranga sumontuota Vilniuje, tačiau, siekiant aukščiausios paslaugų kokybės, „Ekofon“ taip pat įrengė savo aparatūrą Vokietijoje, Frankfurte – viename didžiausių pasaulio telekomunikacinių mazgų, kuriame susijungia didžiausių pasaulinio masto operatorių tinklai. Taip pat „Ekofon“ turi savo autonominę sistemą (AS Nr. 62179) ir teikia duomenų perdavimą (internetą) ne tik didmenos, bet ir mažmenos sąlygomis. Nuo 2011 metų „Ekofon“ įžengė į Lietuvos mažmeninę rinką, siūlydama plačiajai visuomenei vietinio bei tarptautinio ryšio paslaugas itin patraukliomis kainomis. Mažmenos klientams siūlomos interneto, IP TV, skambučiai per fiksuotą ir (arba) per mobilų telefoną. 2013 metais „Ekofon“ atidarė ir aprūpino šiuolaikine technika Statybos departamentą, kurio paskirtis – kloti šviesolaidinius tinklus, atlikti tinklų instaliavimą patalpų viduje ir panašiai.

2012 m. pradžioje „Ekofon“ atidarė filialą Didžiojoje Britanijoje, Londone, kur šiuo metu sėkmingai teikiamos telefono ryšio paslaugos skambinant į užsienį iš savo mobilaus ryšio telefono itin žemomis kainomis. Remiantis Ryšių reguliavimo tarnybos 2011–2014 metų duomenimis, „Ekofon“ yra antras pagal dydį užsienio skambučių užbaigimo operatorius Lietuvoje (apie 20–21 proc. rinkos), turintis nuosavą nepriklausomą infrastruktūrą.

„Ekofon“ paslaugos – teisingas sprendimas, nes tai yra ne tik žemesnės nei konkurentų kainos, bet ir aukščiausios kokybės paslaugos. Mūsų darbuotojai dirba sąžiningą komandinį darbą, nuolat gerinama paslaugų teikimo ir aptarnavimo kokybė. Mes vertiname kiekvieną klientą ir siekiame atsižvelgti į Jūsų poreikius individualiai, ir tuo iš esmės skiriamės nuo kitų operatorių.

Viešuose fiksuotojo telefono ryšio tinkluose užbaigtų pokalbių pasiskirstymas pagal kilmę 2013 m. IV ketv., proc. (bendra trukmė - 89,55 mil. min)

Skambučiai į kitus Lietuvos Respublikos viešuosius telefono ryšio tinklus (bendra trukmė – 75,04 mil. min.)

chart1

Skambučiai į užsienio šalių viešuosius telefono ryšio tinklus (bendra trukmė – 207,57 mil. min.)

chart2
UAB ECOFON - stipriausi Lietuvoje 2011
sertifikatas
Mūsų rėmėjas
kla

Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšos daugumai atrodo neprieinamos. Kaip ir parengti projektus pasiseka ne visiems vienodai. Tačiau nemažai bendrovių ES skirtą paramą sėkmingai įgyvendina.

UAB „ECOFON” įgyvendino projektą ,,UAB ,,Ecofon” plėtra užsienio rinkose(paraiškos kodas: VP2-2.1-ŪM-04-K-03-162), kurį bendrai remia Lietuvos Respublika ir Europos Sąjunga. Projekto tikslas – UAB „Ecofon” pardavimų didinimas užsienio rinkose ir užsienio partnerių paieška.

Bendra projekto vertė yra 122.185,00 Lt. ES paramos dalis yra 67.202,00 Lt

Per  projekto vykdymo laikotarpį UAB „Ecofon”  prapletė savo bendradarbiavima Rusijos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Lenkios, Vokietijos ir kitų šalių rinkose.          Numatoma, kad įgivendinant bendrus  projektus su naujais verslo partneriais  UAB „Ecofon” apyvarta kiekvienais metais didės. Tokios prognozės sudarytos atsižvelgiant į kiekvienais metais stebimas apyvartos augimo tendencijas ir į tai, kad įsigyjus naujus verslo kontaktus, bus surasta naujų, patikimų užsienio partnerių, bus vystomas eksportas.